Team

Maak kennis met de specialisten van Van Bergen Ondernemerszaken.

VanBergen_Jeroen

Jeroen van Bergen

Accountant-vennoot (RA)

jeroen@van-bergen.nl

Vanbergen_Maerten

Maerten Kurdela

Fiscalist-vennoot (mr./RB)

maerten@van-bergen.nl

Vanbergen_Manon

Manon Haerkens

Secretaresse

manon@van-bergen.nl

VanBergen_Dorothe

Dorothé van Bergen

Salarisadministrateur

dorothe@van-bergen.nl

Vanbergen_Boudewijn

Boudewijn Jacobs

Belastingadviseur / aangiftemedewerker (mr./RB)

boudewijn@van-bergen.nl

Vanbergen_Lissy

Lissy Peters

Belastingadviseur / assistent accountant

lissy@van-bergen.nl

Vanbergen_Gladys

Gladys Wolfkamp

Salarisadministrateur

gladys@van-bergen.nl

Vanbergen_Wim

Wim van Grimbergen

Assistent-accountant

wim@van-bergen.nl

Vanbergen_Ali

Ali Raufi

Assistent-accountant

ali@van-bergen.nl

Vanbergen_Lucie

Luci Thone

Assistent-accountant

luci@van-bergen.nl

Vanbergen_medewerkers

Ronald Smitjes

Accountant

rsmitjes@van-bergen.nl