Team

Maak kennis met de specialisten van Van Bergen Ondernemerszaken.

VanBergen_Jeroen

Jeroen van Bergen

Accountant-vennoot (RA)

jeroen@van-bergen.nl

Vanbergen_Maerten

Maerten Kurdela

Fiscalist-vennoot (mr./RB)

maerten@van-bergen.nl

Vanbergen_Manon

Manon Haerkens

Secretaresse

manon@van-bergen.nl

VanBergen_Dorothe

Dorothé van Bergen

Salarisadministrateur

dorothe@van-bergen.nl

Vanbergen_Boudewijn

Boudewijn Jacobs

Belastingadviseur / aangiftemedewerker (Doctorandus/RB)

boudewijn@van-bergen.nl

Vanbergen_Lissy

Lissy Peters

Belastingadviseur / assistent accountant (RB)

lissy@van-bergen.nl

Vanbergen_Gladys

Gladys Wolfkamp

Salarisadministrateur

gladys@van-bergen.nl

Vanbergen_Wim

Wim van Grimbergen

Assistent-accountant

wim@van-bergen.nl

Vanbergen_Ali

Ali Raufi

Manager ADV/Relatiebeheerder

ali@van-bergen.nl

Vanbergen_Lucie

Luci Thone

Assistent-accountant

luci@van-bergen.nl

Van Bergen Ondernemerszaken

Melchior van Wijk

Junior Assistent Accountant

melchior@van-bergen.nl

Van Bergen Ondernemerszakena

Pim Bakker

Assistent accountant (beginnend)

pim@van-bergen.nl

Yola van der Holst-Takken

Administratief medewerker

yola@van-bergen.nl

Van Bergen Ondernemerszaken

Yordie Mater

Junior Assistent Accountant

yordie@van-bergen.nl